Logo: Hotele z Aquaparkiem Hotele z Aquaparkiem

Hotele z aquaparkiem w Nicei

Lista hoteli z dostępem do parku wodnego

Tomasz Mazowski Nazywam sie Tomasz Mazowski i jestem autorem tego przewodnika. Listę hoteli zaktualizowałem w czerwcu 2024 r.

Cześć! Moje dzieci uwielbiają parki wodne i jedne z najlepszych wakacji spędziliśmy razem w naprawdę fajnym hotelu, który miał własny park wodny. Teraz, kiedy podróżujemy, zawsze szukam podobnych hoteli, w których możemy się naprawdę dobrze bawić. Aby zaoszczędzić Wam trochę czasu przygotowałem listę hoteli w Nicei, który mają na terenie własne parki wodne. Mam nadzieję, że Ci się spodoba!

  • 1 Appartement À Meyerbeer Nicea, Francja

    Park wodny: Appartement À Meyerbeer

    *** Apartament. Zarezerwuj nocleg w sercu miasta Nicea. Obiekt Appartement À Meyerbeer znajduje się w dzielnicy Centrum Nicei - dworzec w miejscowości Nicea i oferuje widok na miasto. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plage Sporting – 300 m, Plage Blue Beach – 300 m. Goście tego hotelu mają dostęp do aquaparku. Czytaj więcej

    Zobacz dostępne pokoje
Tomasz Mazowski

Pomóż ulepszyć tę listę! Staram się, aby lista hoteli była jak najbardziej aktualna, ostatnio zmieniałem ją w czerwcu 2024. Czy znasz hotel z aquaparkiem, który przegapiłem? Wyślij mi email!

Hotele z aquaparkiem w pobliżu

Brakuje Ci hotelu na tej liście?

Znasz fajny hotel z parkiem wodnym w Nicei, którego nie ma na tej liście?

Wyślij mi email!

Aby utrzymać strone współpracuję z serwisem booking.com. Kiedy ktoś za pomocą tego przewodnika znajdzie fajny hotel i dokona rezerwacji, dostajemy niewielką prowizję. Dziękuję!