Logo: Hotele z Aquaparkiem Hotele z Aquaparkiem

O tej stronie

Tomasz Mazowski

Cześć! Nazywam się Tomek Mazowski. Z zawodu jestem programistą, ale także jestem ojcem dwóch młodych chłopaków. Lubimy podróżować i na wakacjach zawsze staramy się znaleźć hotele, które mają coś fajnego do zrobienia dla całej rodziny. A czy istnieje coś lepszego w upalny dzień niż baseny i zjeżdżalnie? Czy wiesz, że na świecie jest wiele hoteli, które mają własne aquaparki, w których możesz spędzić tyle czasu, ile chcesz! Wszystko, co musisz spakować, to strój kąpielowy :)

Aby ułatwić Wam znalezienie hotelu z aquaparkiem postanowiłem stworzyć tę stronę. Pozwala wyszukać dowolne miasto na świecie, a dla każdego miejsca wymieniłem hotele i resorty, które mają park wodny na terenie - im większy, tym lepiej!

Podczas moich poszukiwań natknąłem się na wiele świetnych hoteli. Powiedziałbym, że jedne z najlepszych znajdują się na Dominikanie, w Grecji i Dubaju – to bardzo atrakcyjne miejsca do odwiedzenia! Gdybyśmy szukali czegoś tańszego to myślę, że Bułgaria też byłaby świetną opcją.

Należy pamiętać, że w zależności od miesięcy, w których chcesz jechać, parki wodne w hotelach nie zawsze będą otwarte. Zimą szukałbym czegoś w Meksyku, albo może w Tajlandii, bo nawet w południowej Europie jest za zimno na kąpiele o tej porze roku.

Oczywiście żaden przewodnik turystyczny nie jest idealny i pewnie przegapiłem wiele hoteli, które mają park wodny, ale nie są tutaj wymienione. Czy znasz dobry hotel, który Twoim zdaniem powinien znaleźć się na mojej liście? Wyślij mi e-mail i daj mi znać!

Szczęśliwej podróży!
Tomek