Logo: Hotele z Aquaparkiem Hotele z Aquaparkiem

Hotele z aquaparkiem w mieście Pomorie

Lista hoteli z dostępem do parku wodnego

Tomasz Mazowski Nazywam sie Tomasz Mazowski i jestem autorem tego przewodnika. Listę hoteli zaktualizowałem w listopadzie 2022 r.

Cześć! Moje dzieci uwielbiają parki wodne i jedne z najlepszych wakacji spędziliśmy razem w naprawdę fajnym hotelu, który miał własny park wodny. Teraz, kiedy podróżujemy, zawsze szukam podobnych hoteli, w których możemy się naprawdę dobrze bawić. Aby zaoszczędzić Wam trochę czasu przygotowałem listę hoteli w mieście Pomorie, który mają na terenie własne parki wodne. Mam nadzieję, że Ci się spodoba!

 • 1 Gardenia Beach Palace Aparthotel Pomorie, Bułgaria

  Park wodny: Gardenia Beach Palace Aparthotel

  *** Hotel apartamentowy. Obiekt Gardenia Beach Palace Aparthotel położony jest przy plaży w miejscowości Pomorie i oferuje czynny w sezonie odkryty basen. Na miejscu działa restauracja i bar. We wszystkich pomieszczeniach można korzystać z bezpłatnego WiFi. Goście tego hotelu mają dostęp do aquaparku. Czytaj więcej Ocena gości 8.6

  Zobacz dostępne pokoje
 • 2 SP apartments Sunset Resort-Pomorie Pomorie, Bułgaria

  Park wodny: SP apartments Sunset Resort-Pomorie

  Apartament. Obiekt SP apartments Sunset Resort-Pomorie oferuje restaurację, sezonowy odkryty basen, bar i ogród. Odległość ważnych miejsc od obiektu: South Beach Pomorie – 200 m. Obiekt zapewnia bezpłatne WiFi. Goście tego hotelu mają dostęp do aquaparku. Czytaj więcej Ocena gości 8.1

  Zobacz dostępne pokoje
Tomasz Mazowski

Pomóż ulepszyć tę listę! Staram się, aby lista hoteli była jak najbardziej aktualna, ostatnio zmieniałem ją w listopadzie 2022. Czy znasz hotel z aquaparkiem, który przegapiłem? Wyślij mi email!

Hotele z aquaparkiem w pobliżu

Brakuje Ci hotelu na tej liście?

Znasz fajny hotel z parkiem wodnym w mieście Pomorie, którego nie ma na tej liście?

Wyślij mi email!

Aby utrzymać strone współpracuję z serwisem booking.com. Kiedy ktoś za pomocą tego przewodnika znajdzie fajny hotel i dokona rezerwacji, dostajemy niewielką prowizję. Dziękuję!